Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Legia dziękuje sponsorom i partnerom

Dodano: 03/04/2020 - numer 2599 - 03.04.2020
Rozgrywki koszykarskiego sezonu 2019/2020 zakończyły się przedwcześnie w wyniku rozprzestrzeniającego się w Polsce i na całym świecie koronawirusa. W tabeli Energa Basket Ligi po 22 kolejkach Legia zajmowała 14. miejsce, dające utrzymanie. Najlepszym strzelcem rozgrywek został Michał Michalak, który w 17 rozegranych meczach zdobywał średnio 21,94 pkt. To duże wyróżnienie. Bardzo się cieszę, że udało mi się to osiągnąć w tym sezonie. Szkoda jednak, że nie udało się dokończyć sezonu – powiedział Michalak w rozmowie z oficjalną internetowa stroną legiakosz.com. – Do końca rozgrywek na pewno robiłbym wszystko, aby utrzymać wysoką średnią punktową i swoimi występami przyczynić się do kolejnych zwycięstw Legii. Moje
     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze