Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Sześciu chętnych do budowania

Dodano: 10/04/2020 - numer 2605 - 10.04.2020
Urzędnicy otworzyli oferty w przetargu na budowę zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego. Zgłosiło się sześciu wykonawców. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich na inwestycję przeznaczył ponad 192 mln zł. Wszystkie złożone oferty mieszczą się w zaplanowanym budżecie. Najniższą cenę zaproponowała firma Strabag z Pruszkowa – niecałe 145,6 mln zł. To kolejny krok w kierunku budowy zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego. Dla mieszkańców jest to inwestycja wyczekiwana od lat, która ma odciążyć miasto z ruchu samochodów ciężarowych. Wiele osób przestało wierzyć, że budowa kiedykolwiek dojdzie do skutku. Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku udało się zgromadzić wszystkie niezbędne dokumenty i zezwolenia. Na początku tego roku Mazowiecki Zarząd Dróg
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze