Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Michał Karbownik: Wiem, że Vuković mi ufa

Dodano: 10/04/2020 - numer 2605 - 10.04.2020
Jeden z najbardziej utalentowanych polskich piłkarzy Michał Karbownik w wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej Legii Warszawa opowiedział o swoim pierwszym sezonie w seniorskim futbolu. Karbownik zaprzeczył pogłoskom, że seniorska szatnia zabija w młodych piłkarzach finezję. Jak przyznał, w Legii niczego takiego nie odczuwa. – Wszystko zależy od szatni. Od tego, jak zostałeś przyjęty i jak się tam czujesz. Na początku było mi trudno, byłem nowy, młody i nie czułem się tak pewnie – wspomina lewy obrońca Legii w wywiadzie dla Legia.com. – Po pół roku czułem się już zupełnie inaczej. Po debiucie w meczu z ŁKS wszystko ze mnie spłynęło. Dużą pewność siebie daje mi też zaufanie trenera Aleksandara Vukovicia. Pomogła mi też cała drużyna. Atmosfera jest znakomita, szatnia jest otwarta na
     

50%
pozostało do przeczytania: 50%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze