fot. Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

W opozycji zaczyna wrzeć

KAMPANIA \ Trzaskowski na celowniku Kosiniaka-Kamysza oraz Hołowni

numer 2638 - 21.05.2020Polska

Coraz bardziej zaciekła staje się walka pomiędzy trzema opozycyjnymi kandydatami na prezydenta RP. Nowy kandydat PO/KO Rafał Trzaskowski zaczyna się stawać głównym celem ataków rzekomo niezależnego Szymona Hołowni oraz lidera ludowców Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Małgorzata Kidawa-Błońska pod koniec swojej kampanijnej kariery nie była już traktowana jako poważne zagrożenie. Wszystko wskazywało na to, że walka o drugie miejsce i awans do drugiej tury wyborczej rozegra się między liderem PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem a Szymonem Hołownią.

Na razie wydaje się, że wymiana kandydata przez ­

PO/KO była dobrym pomysłem. Najnowsze sondaże wskazują, że możliwe jest, iż Rafałowi Trzaskowskiemu uda się odrobić straty spowodowane przez Małgorzatę Kidawę-Błońską i wyprzedzi on Hołownię oraz Kosiniaka-Kamysza w wyborczym wyścigu.

– Będę rywalizował z kandydatem PO Rafałem Trzaskowskim, ale nie przez hejt, nienawiść, opluwanie, lecz przez swój program i aktywność – zapowiedział w Polsacie News Władysław Kosiniak-Kamysz. – Jestem w tym maratonie wyborczym od listopada, więc – mogę tak powiedzieć – jestem weteranem tej walki prezydenckiejzawartość zablokowana

Autor: Adrian Siwek


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama