Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wisła trenuje przed startem ligi

Dodano: 21/05/2020 - numer 2638 - 21.05.2020
Piłkarze Wisły Płock rozpoczęli trzeci tydzień treningów w grupie. Zajęcia z piłkami odbywają się codziennie, na naturalnej murawie. Od kilku dni trenujemy już normalnie, oczywiście zachowując wszystkie normy bezpieczeństwa. Przygotowujemy się do nadchodzącego meczu z Koroną Kielce, wszystko idzie sprawnie, bez żadnych problemów – powiedział obrońca Wisły Alan Uryga. Do końca fazy zasadniczej pozostały cztery spotkania. W pierwszym, zaplanowanym na 31 maja, Wisła zmierzy się z Koroną Kielce. O miejsce w podstawowej jedenastce na ten mecz będzie walczył Uryga, który cieszy się, że od kilku dni drużyna już normalnie trenuje. – Zajęcia niczym się praktycznie nie różnią od tych, które mieliśmy przed wybuchem epidemii koronawirusa. Oczywiście teraz musimy zachować wszystkie normy
     

44%
pozostało do przeczytania: 56%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze