Ten skandal nie może zostać zamieciony pod dywan

numer 2640 - 23.05.2020PolskaDZIENNIKARSTWO ŚLEDCZE Wojewódzki, Szyc i inni tak naprawdę zamiast powiedzieć słowo „przepraszam”, pokazują pychę. Nie ma bardziej zakłamanego środowiska niż nasze środowisko mediów, dziennikarzy, aktorów celebrytów. Politycy jeszcze – powiedział Sylwester Latkowski, twórca szokującego dokumentu „Nic się nie stało”. Gwiazdy show-biznesu kojarzeni z Zatoką Sztuki, gdzie rozgrywały się dramatyczne wydarzenia przedstawione w filmie, grożą autorowi pozwami.

Jak już informowaliśmy na łamach „Codziennej”, publikacja filmu Sylwestra Latkowskiego pt. „Nic się nie stało” wywołała istne trzęsienie ziemi w środowisku aktorsko-celebryckim. Przypomnijmy, że materiał ukazuje kulisy afery pedofilskiej, której jednym z głównych bohaterów jest Krystian W. ps. Krystek. Głównym miejscem, w którym rozgrywały się dramaty nieletnich dziewcząt, jest znany sopocki klub Zatoka Sztuki, który był chętnie odwiedzany przez lewicowo-liberalnych celebrytów.

Film Latkowskiego m.in. przyspieszył powstanie komisji ds. pedofilii, w której składzie zasiądą m.in. przedstawiciele prezydenta, premiera i parlamentu. Dwaj pierwsi swoich reprezentantów już wyznaczylizawartość zablokowana

Autor: Jan Przemyłski


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama