​Wypuścili zwycięstwo z rąk

Sporo się działo w meczu 28. kolejki PKO Ekstraklasy w Lubinie. Choć na kwadrans przed końcem spotkania piłkarze KGHM Zagłębia prowadzili z Lechem Poznań 3:1, to ostatecznie musieli się zadowolić zaledwie jednym punktem. Spotkanie od początku zapowiadało się ciekawie. Już w 4. minucie Pedro Tiba uderzył z dystansu, ale zrobił to zbyt słabo, by zaskoczyć stojącego w bramce lubinian Dominika Hładuna. Chwilę później gospodarze odpowiedzieli strzałem z szesnastki nad bramką. W 7. minucie ataki KGHM Zagłębia przyniosły efekt. Jakub Kamiński sfaulował we własnym polu karnym Filipa Starzyńskiego. Poszkodowany dał Dolnoślązakom prowadzenie po strzale z jedenastu metrów. Kolejorz nie zamierzał ustępować. W 14. minucie Bohdan Butko dośrodkował do