Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Kluby „Gazety Polskiej” spotykają się online

Dodano: 12/06/2020 - numer 2656 - 12.06.2020
MEDIA \ Od dzisiaj do niedzieli włącznie trwać będzie jubileuszowy XV Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. Tym razem klubowicze spotkają się ­online. Wśród zaproszonych gości są m.in. prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, minister zdrowia Łukasz Szumowski i prezes PiS Jarosław Kaczyński. „Dla dobra Polski musimy szczerze rozmawiać o naszych polskich problemach” – napisał szef klubów Ryszard Kapuściński. Jak przypomina Kapuściński, zjazdy klubów „Gazety Polskiej” od 15 lat są wielkim świętem środowiska Strefy Wolnego Słowa, dlatego pomimo ograniczeń związanych z trwającą pandemią koronawirusa zjazd odbędzie się również w tym roku, tylko w zmienionej formule, tzn. online. W zjeździe wezmą udział ci klubowicze, którzy zgłosili się z 
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze