Piątek z golem

Dodano: 15/06/2020 - numer 2658 - 15.06.2020
Robert Lewandowski pauzował z powodu nadmiaru żółtych kartek, ale to nie znaczy, że kolejka Bundesligi nie przyniosła biało-czerwonych goli. Do siatki trafił napastnik Herthy Berlin Krzysztof Piątek. Jego gol nie zdał się na wiele, bo zespół ze stolicy przegrał wysoko (1:4) z Eintrachtem Frankfurt. Rozgrywki wznowiła też hiszpańska Premiera Division, a we Włoszech poznaliśmy finalistów pucharu. W 24. minucie spotkania w Berlinie piłka dość przypadkowo trafiła pod nogi Piątka w polu karnym, Polak przecisnął się między dwoma obrońcami i wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Eintrachtu. Był to gol na 1:0. Piątek, który do Bundesligi trafił w styczniu, dobrze spisuje się po przerwie spowodowanej pandemią. W sobotę znalazł się