Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Arkadiusz Rusin pozostaje trenerem Ślęzy

Dodano: 15/06/2020 - numer 2658 - 15.06.2020
Kilka dni temu Ślęza Wrocław ogłosiła, że przystąpi do procesu licencyjnego Energa Basket Ligi Kobiet w sezonie 2020/2021. Wczoraj  oficjalnie przedstawiła trenera żółto-czerwonych w nadchodzących rozgrywkach EBLK. Szkoleniowcem Ślęzy pozostaje Arkadiusz Rusin. To jeden z najlepszych szkoleniowców w kraju. Tytan pracy, który żyje koszykówką przez 24 godziny na dobę. W przeszłości był asystentem u wybitnych postaci polskiej koszykówki. Obecnie, już jako pierwszy trener, kolekcjonuje medale i wyznacza standardy pracy i rozwoju. Zawodniczki przechodzą u niego szkołę życia, ale każda docenia jego wkład w postępy, jakie zrobiła, grając w Ślęzie – tak mówią o szkoleniowcu wrocławianek wszyscy, którzy go znają. Trener Rusin pracuje w Ślęzie nieprzerwanie od sezonu 2015/2016 – wówczas
     

38%
pozostało do przeczytania: 62%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze