Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Pora na leczenie sanatoryjne

Dodano: 23/06/2020 - numer 2665 - 23.06.2020
Część dolnośląskich uzdrowisk wznowiła działalność od 15 czerwca. Inne, jak to w Świeradowie-Zdroju, zaczną przyjmować kuracjuszy od 1 lipca. Pacjenci, którzy czekają na leczenie uzdrowiskowe, będą mogli je rozpocząć lub kontynuować, jeśli byli zmuszeni przerwać terapię z powodu pandemii. Podczas konferencji prasowej dyrektora Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ Zbigniewa Terka, z udziałem dr Aleksandry Sędziak, konsultanta wojewódzkiego ds. balneologii i medycyny fizykalnej, oraz Witolda Dziekana, kierownika Działu Zakładu Przyrodoleczniczego w Uzdrowisku Świeradów-Zdrój, mówiono o różnych kwestiach związanych z uruchomieniem sanatoriów. – Mamy szczególny czas wznowienia leczenia uzdrowiskowego. W województwie dolnośląskim
     

23%
pozostało do przeczytania: 77%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze