​Rusza Teatr Polski

numer 2669 - 27.06.2020

Już w czerwcu Teatr Polski we Wrocławiu zaprasza na spektakle, które odbędą się na Dużej Scenie im. J. Grzegorzewskiego.

Pragniemy poczuć ponownie wspólnotę widzów i artystów i dzielić się wzajemną radością, dlatego nasza propozycja na przywitanie widzów po kilkumiesięcznej przerwie to spektakle komediowe, dobrane tak, by wizyta w teatrze przyniosła chwile wytchnienia i dobrej zabawy – mówi Sławomir Olejniczak, dramaturg w Teatrze Polskim. – Wierzymy, że Państwo także czekają na to, żeby znów zasiąść na widowni i oderwać się od codzienności – dodaje.

Na Dużej Scenie „Mayday”, jedna z najlepszych na świecie komedii, napisana przez Raya Cooneya, wyreżyserowana na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego przez Wojciecha Pokorę. Historia londyńskiego taksówkarza bigamisty, któremu przez lata udaje się bezkolizyjnie lawirować między dwiema kochającymi go żonami, od dwudziestu ośmiu lat grana przy pełnej widowni, bawiąca do łez.

Kolejna farsa Raya Cooneya w reżyserii Wojciecha Pokory „Okno na parlament” o angielskiej polityce sprzed lat także cieszy się dużym zainteresowaniemzawartość zablokowana

Autor: Janusz Wolniak


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama