Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wielokrotnie karany kierowcą autobusu w stolicy

Dodano: 29/06/2020 - numer 2670 - 29.06.2020
fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska
fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Czwartkową katastrofę drogową na odcinku trasy S8 w Warszawie spowodował wielokrotnie karany za wykroczenia drogowe, niedoświadczony kierowca, który w niejasnych okolicznościach został zatrudniony w Warszawskim Transporcie Publicznym. Radni PiS zażądają wyjaśnień od prezydenta Rafała Trzaskowskiego. W czwartek w Warszawie doszło do mrożącego krew w żyłach wypadku autobusu komunikacji miejskiej, w wyniku którego jedna osoba straciła życie, a 17 zostało rannych. Tomasz U., kierowca autobusu, był pod wpływem amfetaminy, o czym poinformowała warszawska prokuratura. – Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Przyznał się do tego, że zażył amfetaminę, zanim rozpoczął zmianę, zanim wsiadł do autobusu – powiedziała PAP Mirosława Chyr, rzecznik Prokuratury Okręgowej w 
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze