Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Klamka zapadła

Dodano: 29/06/2020 - numer 2670 - 29.06.2020
To już pewne. Od 1 sierpnia mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego zapłacą więcej za odbiór śmieci. Miesięcznie będzie to koszt 29 zł od osoby, a w przypadku niesegregowania odpadów – dwukrotnie więcej. Przypomnijmy, że od 1 lipca nie będzie możliwości niesegregowania śmieci. Umowa miasta z firmą świadczącą usługi odbioru odpadów obowiązuje do 30 czerwca. Na ostatniej sesji Rady Miasta grodziscy radni przyjęli uchwałę w sprawie obsługi systemu śmieciowego w Grodzisku. Mieszkańcy będą płacić 29 zł miesięcznie od osoby. Grodziszczanie, którzy samodzielnie kompostują odpady, zapłacą mniej – 26 zł od osoby. – Za niedostosowanie się do obowiązku segregacji odpadów trzeba będzie zapłacić podwyższoną kwotę. Jeśli otrzymamy sygnał od firmy odbierającej śmieci, że dane gospodarstwo nie
     

27%
pozostało do przeczytania: 73%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze