Trener Radomiaka: czy słusznie zostaliśmy ukarani

numer 2670 - 29.06.2020

Zastanawiam się, czy słusznie zostaliśmy podwójnie ukarani – powiedział trener pierwszoligowych piłkarzy Radomiaka Radom Dariusz Banasik. Jego zespół przegrał w Mielcu z PGE FKS Stalą 0:2. Przed stratą drugiego gola z rzutu karnego czerwoną kartkę dostał bramkarz.

Dzięki zwycięstwu Stal objęła pozycję lidera pierwszej ligi. – Praktycznie graliśmy dziś o sześć punktów, z bezpośrednim rywalem w walce o ekstraklasę. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Drugą przemilczę, ale ważne, że zdobyliśmy trzy punkty. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania – zauważył trener mielczan Dariusz Marzec. Przyznał, że zespół na druga połowę wyszedł z założeniem, aby utrzymać wynik 2:0