Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Trener Radomiaka: czy słusznie zostaliśmy ukarani

Dodano: 29/06/2020 - numer 2670 - 29.06.2020
Zastanawiam się, czy słusznie zostaliśmy podwójnie ukarani – powiedział trener pierwszoligowych piłkarzy Radomiaka Radom Dariusz Banasik. Jego zespół przegrał w Mielcu z PGE FKS Stalą 0:2. Przed stratą drugiego gola z rzutu karnego czerwoną kartkę dostał bramkarz.   Dzięki zwycięstwu Stal objęła pozycję lidera pierwszej ligi. – Praktycznie graliśmy dziś o sześć punktów, z bezpośrednim rywalem w walce o ekstraklasę. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Drugą przemilczę, ale ważne, że zdobyliśmy trzy punkty. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania – zauważył trener mielczan Dariusz Marzec. Przyznał, że zespół na druga połowę wyszedł z założeniem, aby utrzymać wynik 2:0. Stal przez większość spotkania grała z przewagą jednego gola. W pierwszej połowie bramkarz zespołu z
     

55%
pozostało do przeczytania: 45%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze