Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Kwarantanna nie pomogła

Dodano: 16/07/2020 - numer 2685 - 16.07.2020
AUSTRALIA \ Społeczeństwo znów musi mierzyć się ze zwiększoną liczbą zakażeń koronawirusem. Część regionów zaostrza ograniczenia w przemieszczaniu się. Najgorsza sytuacja utrzymuje się w Melbourne. W reakcji na rozszerzanie się epidemii COVID-19 w południowo-wschodnich częściach kraju pozostałe australijskie stany zaostrzają wdrożone ograniczenia. Wśród rządzących i ekspertów rosną obawy przed drugą falą koronawirusa, która mogłaby ponownie objąć całe państwo. Najgorsza sytuacja panuje w stanie Wiktoria. Przywrócenie w zeszłym tygodniu kwarantanny w jego pięciomilionowej stolicy – Melbourne – nie przyniosło jednak pożądanych rezultatów. W ciągu ostatniej doby wykryto tam kolejnych 270 przypadków infekcji. Władze informują, że do największej
     

50%
pozostało do przeczytania: 50%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze