Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

​Finał sezonu ekstraklasy

Dodano: 18/07/2020 - numer 2687 - 18.07.2020
Śląsk Wrocław w ostatniej kolejce nie pokazał się z najlepszej strony, przegrywając z Jagiellonią Białystok 1:2. Teraz piłkarze ze stolicy Dolnego Śląska dostaną ostatnią szansę w sezonie na rehabilitację. Już jutro zmierzą się we Wrocławiu z Lechią Gdańsk. Spotkanie w Białymstoku nie przebiegało pod dyktando przyjezdnych. Śląsk już w 12. minucie przegrywał 0:1 po bramce Tarasa Romańczuka. Choć w 41. min Márk Támas doprowadził do wyrównania, druga połowa należała do gospodarzy. Najpierw Jakov Puljić zdobył bramkę na 2:1, a gdy wrocławianie próbowali gonić wynik, Michał Chrapek dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i było po meczu. – Nie możemy być zadowoleni z naszego występu przeciw