Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Lublin coraz bliżej Warszawy

Dodano: 21/07/2020 - numer 2689 - 21.07.2020
Kierowcy jadący z Warszawy do Lublina mają do dyspozycji kolejny odcinek drogi ekspresowej S17. Czekają ich duże zmiany w Kołbieli. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i autostrad informuje, że kierowcy mają do dyspozycji dwie jezdnie na obwodnicy Kołbieli w ciągu budowanej drogi S17, a także na odcinku od obwodnicy Kołbieli do węzła Lubelska. Otwarte 24-kilometrowe odcinki są jednymi z najbardziej newralgicznych punktów na trasie z Lublina do Warszawy. – Jedyne miejsce, gdzie jeszcze przez jakiś czas będzie zwężenie do jednej jezdni, to ok. 400-metrowy odcinek w Ostrowiku. Prace budowlane na tych dwóch odcinkach jeszcze trwają, dlatego obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 80 km/h – podaje Generalna
     

24%
pozostało do przeczytania: 76%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze