Przygotowania do ekstraklasy ruszyły pełną parą

numer 2699 - 01.08.2020

Dopiero co podsumowaliśmy sezon dolnośląskich drużyn w sezonie 2019/2020 PKO BP Ekstraklasy, a już czas zacząć przygotowania do nowych rozgrywek. Zagłębie Lubin wróciło do treningu, a Śląsk przygotowuje kadrę.

Miedziowi wrócili na boisko już w czwartek. Podopieczni Martina Ševeli odbyli pierwszy trening po przerwie w Lubinie. Po przywitaniu się z całym sztabem po krótkim urlopie piłkarze grali w siatkonogę oraz ćwiczyli motorykę na boiskach treningowych Zagłębia. Na koniec odbyła się też gra drużynowa.

Zawodnicy pracują nad formą, ale włodarze klubu dotychczas nie ogłosili kolejnych wzmocnień transferowych. Jak pisaliśmy przed kilkoma dniami, zespół potrzebuje świeżej krwi w blokach defensywnych. Klub jest podobno zainteresowany środkowym obrońcą z Wenezueli Mikelem Villanuevą, który ostatni sezon spędził w Maladze CF. Mówi się też o lewym obrońcy Mateuszu Bartolewskim, który ostatnio grał w Ruchu Chorzów. Reszta plotek transferowych wokół Zagłębia dotyczy napastników. Miedziowi chcieliby sprowadzić do siebie Mateusza Młyńskiego, Patryka Mikitę lub Michała Bednarskiegozawartość zablokowana

Autor: Dawid Paluch


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama