Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Koronawirus w kadrze

Dodano: 05/08/2020 - Numer 2702 - 05.08.2020
Już u 11 osób przebywających pod koniec lipca na zgrupowaniu reprezentacji hokejowej w Warszawie stwierdzono zakażenie koronawirusem. W tym gronie jest pierwszy trener kadry Robert Kalaber. Zgrupowanie reprezentacji odbywało się od 19 do 26 lipca. Przebywało na nim 46 osób, w tym 34 zawodników. Jako pierwszy pozytywny wynik testu uzyskał napastnik Damian Kapica, potem okazało się, że zakażeni zostali także Arkadiusz Kostek z JKH Jastrzębie i Filip Komorski z GKS Tychy. Jak poinformował prezes PZHL Mirosław Minkina, do tej pory przebadanych zostało 24 uczestników zgrupowania. Władzom PZHL zarzucano, że organizacja zgrupowania nie była w pełni profesjonalna i nie przestrzegano obostrzeń związanych z 
     

29%
pozostało do przeczytania: 71%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze