Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Czy Betard Sparta awansuje do play-offów?

Dodano: 19/08/2020 - Numer 2713 - 19.08.2020
Wrocławski klub żużlowy przechodzi kryzys. Betard Sparta Wrocław najpierw dała sobie wyrwać remis z Eltrox Włókniarzem Częstochowa, a następnie przegrała z Moje Bermudy Stalą Gorzów 35:55. Czy to koniec marzeń wrocławian o awansie do play-offów? Nie mamy nic na swoje usprawiedliwienie. Stal była zdecydowanie mocniejszą drużyną i to było widać na torze. Trudno zdobywało się punkty. Brakuje nam zawodnika do walki. Po pierwszym biegu myślałem, że wszystko jest okej, a kolejny to zweryfikował. Całe zawody żonglowaliśmy ustawieniami. Widać ewidentnie, że brakuje nam prędkości i ducha walki. Na pewno będę robił wszystko, żeby zmotywować całą drużynę i pokazać, że Sparta się nie poddaje – powiedział po meczu ze Stalą dla stacji nSport Maciej
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze