Zestaw godny Pucharu Mistrzów

LIGA MISTRZÓW \ W niedzielnym finale zmierzą się mistrz Niemiec Bayern Monachium z mistrzem Francji Paris Saint-Germain

Champions League w nietypowym, naznaczonym pandemią sezonie będzie mieć naprawdę godny zestaw finalistów. W niedzielę w Lizbonie zmierzą się dwa wielkie i bogate kluby – Bayern Monachium, który w półfinale pokonał Olympique Lyon 3:0 (2:0), i Paris Saint-Germain, który wygrało z RB Lipsk także 3:0. Wszyscy liczymy, że Puchar Mistrzów wywalczy zespół kapitana reprezentacji Polski, choć we francuskim zespole rezerwowym bramkarzem podczas finału powinien być inny Polak – bramkarz Marcin Bułka. Już od 15. minuty półfinałowy mecz jednak zaczął się toczyć pod dyktando monachijczyków. W 18. minucie prowadzenie Bawarczykom dał Serge Gnabry. W 33. minucie było już 2:0 i ponownie z gola cieszył się Gnabry, choć blisko szczęścia był