Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Brawo kibice Górnika Konin!

Dodano: 26/08/2020 - Numer 2719 - 26.08.2020
„Takie łapanki Warszawa widziała ostatnio podczas okupacji hitlerowskiej. Bardzo dużo podobieństw” – taki oto idiotyczny wpis o protestach w Warszawie w sprawie Michała Sz. umieścił prezydent Konina Piotr Korytkowski z PO. W tej samej sprawie głos zabrali kibice Górnika Konin, wywieszając transparent „Konin wolny od LGBT”. Reakcja prezydenta? „Nie ma mojej zgody na sianie nienawiści, na dzielenie ludzi”. Czyli wszystko jasne: porównywanie do hitlerowców nie jest dzieleniem ludzi, natomiast demonstrowanie przez kibiców, że chcą, by ich miasto wolne było od skrajnej ideologii, której przedstawiciele profanują narodowe i religijne symbole, to nienawiść. Czytam na lokalnym portalu, co Korytkowski obiecywał mieszkańcom w kampanii: aktywni seniorzy, posiłki w
     

63%
pozostało do przeczytania: 37%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze