Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Z Superligi do Wrocławia

Dodano: 26/08/2020 - Numer 2719 - 26.08.2020
Do pierwszoligowego zespołu WKS Śląsk Wrocław dołączył Paweł Salacz. To zawodnik z doświadczeniem w Superlidze. Ponad 60 rozegranych meczów i niemal 150 zdobytych bramek w PGNiG Superlidze Mężczyzn. Nie przez przypadek jest on uznawany za jedną z większych nadziei na pozycji obrotowego, co zaowocowało powołaniem do reprezentacji Polski. O kim mowa? O Pawle Salaczu, nowym zawodniku Śląska Wrocław. Obrotowy, do niedawna w orbicie zainteresowań m.in. Azotów Puławy, znalazł się na równi pochyłej po bardzo udanym sezonie 2018/2019. Był wówczas jednym z najlepszych graczy na swojej pozycji w Superlidze, rzucił 90 bramek w 35 meczach i otrzymał powołanie do reprezentacji seniorów. W kadrze Piotra Przybeckiego z niezłej
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze