Informacje sportowe

Dodano: 04/10/2012 - Numer 327 - 04.10.2012
TENIS \ RADWAŃSKA W ĆWIERĆFINALE TURNIEJU W PEKINIE Wymęczone zwycięstwo Agnieszka Radwańska awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA Premier I na twardych kortach w Pekinie (pula nagród 4 828 050 dol.). Polska tenisistka, rozstawiona z numerem trzecim, pokonała w 3. rundzie Hiszpankę Lourdes Dominguez-Lino 2:6, 6:1, 6:4. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że Radwańska grała z kontuzją nogi. Polska tenisistka na to spotkanie wyszła z bandażem na prawej nodze. Od początku widać było, że coś jej dolega, czasami na twarzy pojawiał się grymas bólu. Rzutowało to na jej postawę w pierwszym secie, Hiszpanka szybko objęła prowadzenie 4:0. Przy stanie 5:2 dla Dominguez-Lino Radwańska poprosiła o interwencję lekarską. Nie pomogło to jednak Polce w odrabianiu strat i jej rywalka wygrała pierwszego seta