​Udany początek

Po niemal sześciu miesiącach przerwy w stolicy ponownie zagościła koszykówka na poziomie Energa Basket Ligi. Warszawska Legia inaugurowała nowy sezon rozgrywek od starcia z HydroTruckiem Radom. Inauguracyjne spotkanie sezonu 2020/2021 legioniści zaczęli piątką: Justin Bibbins, Jamel Morris, Jakub Karolak, Grzegorz Kulka i Dariusz Wyka. Od początku spotkania tempo nadawali gospodarze – punkty Jakuba Karolaka i Jamela Morrisa wyprowadziły Legię na prowadzenie 7:2. W kolejnych minutach stołeczna ekipa nieco powiększyła przewagę i pierwszą kwartę zakończyła zwycięstwem 25:18. Jeszcze lepsza była druga odsłona meczu – liderem Zielonych Kanonierów był Justin Bibbins, który pierwszą połowę zakończył z dorobkiem 17 pkt. Jego zespól na półmetku starcia miał ich 41 i pewnie prowadził po dwudziestu