Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Sport

Dodano: 03/09/2020 - Numer 2726 - 03.09.2020
KOLARSTWO Starty wałbrzyszan Wysowa-Zdrój była miejscem rozgrywania Górskich Szosowych Mistrzostw Polski. W głównej kategorii wystartował wychowanek LKKS Górnik Wałbrzych, a obecnie zawodnik Chrobry Scott Głogów Dominik Kopiwoda, który w elicie zajął 37. miejsce (24. w kategorii orlik). W juniorkach młodszych natomiast Karolina Chojnacka była 10., a w juniorach młodszych Patryk Jakubasz 69. Marcin Dereń (junior młodszy) i Adrianna Rasińska (juniorka) nie ukończyli wyścigu. Wszyscy reprezentowali LKKS Górnik Wałbrzych.   LEKKOATLETYKA Dużo medali W Karpaczu rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików. Lekkoatletów LKS Górnik Wałbrzych pojechało tylko czworo, ale zdobyli aż osiem medali – sześć złotych i dwa brązowe. Podwójną mistrzynią została Martyna Sterenga, w skoku w dal i