Drugi mecz, druga wygrana

Dodano: 07/09/2020 - Numer 2729 - 07.09.2020
Z HydroTruckiem Radom +22, z MKS Dąbrową Górnicza +23. Koszykarze Legii imponująco rozpoczęli sezon Energa Basket Ligi. W sobotni wieczór stołeczna drużyna odniosła drugie z rzędu zwycięstwo. Justin Bibbins, Jakub Karolak, Jamel Morris, Grzegorz Kulka i Dariusz Wyka stanowili wyjściowy skład legionistów, którzy zaczęli od kilku błędów dających gościom prowadzenie. Wraz z upływem kolejnych minut gra wyrównała się, dwa przewinienia w ataku na rywalach wymusił Justin Bibbins, ale w swoim dorobku w połowie pierwszej kwarty miał tylko jeden punkt, a MKS prowadził 12:8. Straty zmniejszyli Michał Sokołowski, Dariusz Wyka i Justin Bibbins trafiając z dystansu. Wynik pierwszej kwarty ustalił rzutem równo z syreną Grzegorz Kamiński