Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Pamięć o Smoleńsku

Dodano: 22/10/2012 - Numer 342 - 22.10.2012
UROCZYSTOŚCI \ W minioną sobotę Ewa Błasik, wdowa po gen. Andrzeju Błasiku, podczas mszy św. za ojczyznę złożyła na Jasnej Górze wota – pamiątki po dowódcy Sił Powietrznych RP. Wśród darów są portret gen. Błasika, mundur i czapka galowa, które generał miał na sobie 10 kwietnia 2010 r., generalskie odznaki: buława i szabla, miniatura sztandaru Wojska Polskiego oraz obrazek z wizerunkiem Matki Bożej Jasnogórskiej. W Eucharystii uczestniczyły dzieci państwa Błasików – Joanna i Michał – a także brat Ewy Błasik, Jarosław z żoną Małgorzatą i dziećmi. – Maryjo, Królowo Polski, proszę Cię o siły i moc do dalszej walki o prawdę i o honor Polski. Hetmanko Żołnierza Polskiego, proszę, czuwaj nad nami i nad naszą Ojczyzną. Strzeż jej wolności i niepodległości jak świętości – modliła się w
     

51%
pozostało do przeczytania: 49%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze