Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Posłanka PO w prokuraturze

Dodano: 30/10/2012 - Numer 349 - 30.10.2012
KORUPCJA \ W Koszalinie wszczęto śledztwo w sprawie przyjęcia korzyści osobistej przez lubuską liderkę Platformy Obywatelskiej, członka zarządu władz krajowych partii, posłankę Bożennę Bukiewicz. Prokuratura Okręgowa w Koszalinie wszczęła postępowanie po zawiadomieniu gorzowskiego radnego PiS-u Marka Surmacza do prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta. Dotyczy ono udzielenia korzyści osobistej posłance Platformy Obywatelskiej poprzez zatrudnienie jej męża Mirosława Bukiewicza (szefa klubu radnych PO w Zielonej Górze), będącego z nią we wspólności majątkowej, w Oddziale Terenowym Agencji Nieruchomości Rolnych w Gorzowie. Korzyści udzielać miał Tomasz Możejko, szef oddziału ANR-u, pełniący z ramienia PO funkcję przewodniczącego sejmiku województwa lubuskiego. Pismo Surmacza skierowane
     

48%
pozostało do przeczytania: 52%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze