Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Hiszpanie w Gniewinie

Dodano: 24/10/2011 - Numer 40 - 25.10.2011
Obecni mistrzowie świata i Europy wybrali centrum pobytowe podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy. Do spotkań Euro 2012 Hiszpanie będą przygotowywać się w oddalonym o 70 km od Gdańska Gniewinie. Hiszpanie postawili na liczący 200 mieszkańców Gniewin, mimo że jeszcze nie wiadomo, w którym mieście rozgrywać będą swoje mecze. Jak informuje „Marca”, dla Vicente del Bosque nie ma znaczenia, czy jego zespół czekają podróże na mecze do Gdańska czy Charkowa. Gniewin ma wszystko to, czego oczekiwał 62-letni szkoleniowiec – jest kameralnie, cicho i spokojnie. – Z dala od miejskich okolic, nasi piłkarze będą mieli całkowity spokój i przede wszystkim boiska oddalone o dwie minuty od hotelu – informuje hiszpański dziennik. Oprócz hotelu Xavi i spółka będą mieć do dyspozycji krytą pływalnię,
     

90%
pozostało do przeczytania: 10%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze