Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Jest jak tabaka w rogu

Dodano: 24/10/2011 - Numer 40 - 25.10.2011
A co ty chcesz ode mnie? – zwrócił się nowy poseł SLD Cezary Olejniczak do zamierzającego z nim zrobić wywiad w Sejmie dziennikarza. Olejniczak, brat europosła Wojciecha Olejniczaka, dopiero co wdarł się do polityki i poznaje sejmowe korytarze. Przechadzał się właśnie po labiryntach parlamentu, gdy dopadli go dziennikarze z mikrofonem i kamerą. Zdziwił się, że jest o coś wypytywany. Bo przecież on jeszcze jest jak tabaka w rogu i nie za wiele ma do powiedzenia. Zwłaszcza o SLD. Dzień przed wyborami zapewniał, że szefem klubu jego partii będzie Ryszard Kalisz. A już wtedy wszystkie wróble ćwierkały, że miał to być Leszek Miller. Nie wie, czy przed styczniowymi wyborami władz całej partii będą organizowane prawybory. Zbiło go z pantałyku pytanie, jaka będzie lewica. I tak dalej. Niech nikt
     

88%
pozostało do przeczytania: 12%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze