Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

W sobotę Rajd Powstania Styczniowego

Dodano: 17/01/2013 - Numer 413 - 17.01.2013
HISTORIA \ Warszawski Klub „GP” wraz ze Społecznym Komitetem Obchodów 150. Rocznicy Powstania Styczniowego i ZHR organizują 19 stycznia rajd ku czci tego wydarzenia. Uczestnicy wyruszą z Truskawia k. Warszawy do mogiły powstańców styczniowych z oddziału mjr. Walerego Remiszewskiego w Zaborowie Leśnym. Trasa ma 4 km. Wiedzie przez szlak Puszczy Kampinoskiej. – To już kolejny rajd, podczas którego docieramy do miejsca pamięci bohaterów powstania – mówi „Codziennej” Anita Czerwińska z warszawskiego Klubu „GP”. – Rajd będzie znakomitą okazją do integracji. Idą z nami harcerze, grupy rekonstrukcyjne oraz Czytelnicy i Sympatycy „GP” – dodaje. Początek rajdu o godz. 10 w Truskawiu na początku szlaku do puszczy. Szczegółowy plan rajdu dostępny jest w serwisie Niezależna.pl. (wm)
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze