Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Politycy za emisją „Anatomii upadku” w TVP

Dodano: 28/01/2013 - Numer 422 - 28.01.2013
MEDIA \ Film Anity Gargas powinien zostać wyemitowany w TVP – to zgodna opinia polityków wszystkich partii obecnych w Sejmie – PO, PiS-u, SP, RP, PSL i SLD, którzy wzięli udział we wczorajszej audycji Radia Zet „Siódmy dzień tygodnia”. Prowadząca audycję Monika Olejnik zapytała swoich gości, czy telewizja publiczna powinna pokazać film Anity Gargas „Anatomia upadku”. – Jeżeli tak, to równocześnie z filmem National Geographic. Pokazać trzeba oba punkty widzenia i wtedy byłoby to sensowne – stwierdził jako pierwszy Stanisław Żelichowski, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego. – W przestrzeni publicznej powinny się pokazać równorzędnie, tak żeby widzowie mogli zobaczyć i porównać oba filmy – dodał poseł Adam Hofman z Prawa i Sprawiedliwości. Nawet Andrzej Rozenek z Ruchu Palikota, choć – jak
     

49%
pozostało do przeczytania: 51%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze