Gotowi na obchody 10 kwietnia

Numer 464 - 18.03.2013Polska

SMOLEŃSK TRZECIA ROCZNICA KATASTROFY

Trwają intensywne przygotowania do obchodów trzeciej rocznicy katastrofy smoleńskiej. 10 kwietnia 2013 r. w Warszawie nie zabraknie żadnego z 360 klubów „Gazety Polskiej”, które szczególnie mobilizują się do wyjazdu. – Na pewno będą nas tysiące – mówią przedstawiciele klubów.
Jacek Liziniewicz
Musimy zgromadzić się licznie w Warszawie i godnie uczcić pamięć wszystkich poległych w katastrofie smoleńskiej. Każdy z nas ma coś do zrobienia i każdy z nas może przekonać swoich przyjaciół oraz znajomych do uczestnictwa w obchodach. Pomagajmy wszystkim chętnym w dotarciu do Warszawy. Ta manifestacja pamięci jest konieczna, aby wreszcie rzetelnie wyjaśnić przyczyny katastrofy smoleńskiej i ukarać jej winnych – mówi „Codziennej” Anita Czerwińska, szefowa Klubu „Gazety Polskiej” w Warszawie.
10 kwietnia w stolicy, jak co roku, przez cały dzień będą się odbywały uroczystości. Kulminacyjnym momentem będzie msza św. w intencji prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki i wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej, która zostanie odprawiona w archikatedrze św. Jana. Następnie zebrani pójdą w Marszu Pamięci przed Pałac Prezydencki.
W obchodach trzeciej rocznicy katastrofy wezmą udział ludzie z całej Polski, którzy mobilizują się do wyjazduzawartość zablokowana

Autor: Jacek Liziniewicz


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama