Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Lepiej nie jeździć tu po północy

Dodano: 26/04/2013 - Numer 497 - 26.04.2013
KRETA \ KURORT POZA SEZONEM Jednakowoż wydaje mi się, że troszkę tu nudnawo. Prawie same plaże. W dodatku kamieniste. Słońce i sucho. I dość mało się dzieje. Zachciało się Krety… A jak wrócimy do domu… – rozmarzyła się pierwsza plażowiczka. – No, właśnie… Musiałaś przypominać. Tam tyle roboty czeka. Chłopy pewnie zapuściły już całe mieszkanie. Ech... – szybko podłapała leżąca obok na leżaku koleżanka. – Nie, nie, kochana. Mnie wcale nie o to chodzi. Myślałam tylko, co tu by kupić mojej małej. Nie mogę przecież tak wrócić z pustymi rękami. – Jasne! Dziś wieczorem pójdziemy na bazar. – O, to jest myśl! – kobieta aż podniosła się na leżaku, by pomimo słońca, spojrzeć drugiej w oczy. – Może do tego, co wczoraj nas tak nagabywał? – A! Do tego? No, możemy spróbować. Z nim na pewno będzie można
     

20%
pozostało do przeczytania: 80%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze