Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Leonidas w Białym Domu

Dodano: 29/04/2013 - Numer 499 - 29.04.2013
KINO \ „OLIMP W OGNIU” – SENSACJA NA DOSKONAŁYM POZIOMIE Gerard Butler jest stworzony do tej roli i w żadnej innej tak świetnie by nie wypadł – można było pomyśleć, gdy zagrał Leonidasa w „300”. Świetnie wyrzeźbione ciało i błysk w oku przydały się mu jednak do innej roli. „Olimp w ogniu” to znakomite kino akcji, a Butler znów wzorowo zagrał stuprocentowego faceta. Sylwia Krasnodębska Spektakularne kataklizmy niszczące cały glob – jak w filmach „2012”, „Pojutrze” czy „Dzień Niepodległości” – nie robią takiego wrażenia, jak wyglądający przerażająco realnie atak terrorystów na najlepiej chroniony budynek na świecie – Biały Dom. To widok wręcz paraliżujący, gdy przemyślana strategia zamachowców powoduje, że siedziba prezydenta Stanów Zjednoczonych z nim samym zostaje przejęta przez wrogie
     

42%
pozostało do przeczytania: 58%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze