Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Sakiewicz: Nie dajmy się podzielić

Dodano: 29/04/2013 - Numer 499 - 29.04.2013
Spotkania \ „Tylko proszę Panie Boże, nie odbieraj nam nadziei. Choćby było jak najgorzej, nie daj wrogom nas podzielić” – śpiewa Paweł Piekarczyk podczas spotkań Tomasza Sakiewicza z czytelnikami. Także redaktor naczelny „Gazety Polskiej” apeluje o jedność środowisk prawicowych. W piątek i sobotę Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Codziennej”, odwiedził Dolny Śląsk. Spotkał się z czytelnikami w Świdnicy, Legnicy i Lubinie. W spotkaniach uczestniczyło łącznie kilkaset osób. Sakiewicz rozmawiał o swojej książce „Partyzant wolnego słowa”, która jest zapisem 20 lat walki o wolność słowa i niezależne media. Czytelnicy mieli także możliwość zadawania pytań. Najwięcej dotyczyło TV Republika i możliwości zakupu karty Klubu Telewizji Republika. Każde spotkanie rozpoczynało
     

49%
pozostało do przeczytania: 51%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze