Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Rosjanie łapią polskiego szpiega widmo

Dodano: 23/05/2013 - Numer 517 - 23.05.2013
POLITYKA \ ROZGRYWKA KREMLA WOBEC PAŃSTW NATO Rosyjski generał Walerij Jewniewicz podczas posiedzenia Dumy poinformował, że dwóch oficerów wywiadu – z Polski i Wielkiej Brytanii – zatrzymali w Naddniestrzu pod zarzutem szpiegostwa rosyjscy żołnierze. Informacja natychmiast została zdementowana przez OBWE i polski MSZ. – Trzeba bacznie obserwować rozwój wypadków. To typowa rosyjska taktyka dezinformacji, mająca drugie dno – mówią w rozmowie z „Codzienną” eksperci od służb specjalnych. Katarzyna Pawlak W separatystycznej Republice Naddniestrza rosyjscy żołnierze zatrzymali Polaka i Brytyjczyka. Obu oskarżyli o szpiegostwo. Do zdarzenia miało dojść w okolicach Kołbasnej, gdzie znajdują się postsowieckie magazyny amunicji. Zatrzymani to oficerowie z Polski i Wielkiej Brytanii, którzy pełnią
     

20%
pozostało do przeczytania: 80%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze