Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Pielgrzymi już w Polsce

Dodano: 17/06/2013 - Numer 537 - 17.06.2013
PIELGRZYMKA \ Zakończyła się pielgrzymka Klubów „GP” do San Giovanni Rotondo, gdzie spoczywa św. o. Pio. – Już niedługo kolejne pielgrzymki – zapowiada Dominik Tarczyński, organizator wyjazdu. Chcemy organizować podobne wyprawy do miejsc świętych na całym świecie. Publicystyka to trochę za mało. Trzeba aktywnie działać. Trzeba walczyć duchowo. Takie pielgrzymki to realizacja praktyki walki duchowej o naszą ojczyznę – mówi „Codziennej” Dominik Tarczyński, jeden z organizatorów. W ciągu tygodnia trwania drugiej już pielgrzymki nasi czytelnicy i klubowicze modlili się m.in. w Asyżu, gdzie rozpoczął działalność św. Franciszek, w San Giovanni Rotondo, Lanciano – miejscu jednego z pierwszych cudów eucharystycznych i Manopello, gdzie znajduje się relikwia przedstawiająca oblicze Jezusa
     

94%
pozostało do przeczytania: 6%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze