Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kongres trzech nieobecnych

Dodano: 17/06/2013 - Numer 537 - 17.06.2013
POLITYKA \ Kongres Lewicy Polskiej, który odbył się wczoraj w Warszawie, miał pokazać nowe, prospołeczne oblicze SLD. Najwięcej zainteresowania wzbudziła jednak nieobecność zaproszonych trzech byłych prezydentów. – Problem SLD polega na tym, że z tego kongresu zapewne przebije się tylko ta informacja – komentuje politolog dr Rafał Chwedoruk. Na Kongresie Lewicy Polskiej nie pojawili się zaproszeni byli prezydenci: Wojciech Jaruzelski, Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski. Oficjalnym powodem nieobecności Jaruzelskiego było złe samopoczucie, Wałęsy zaś to, że przebywał w tym czasie za granicą. Nieobecność trzeciego wydaje się oczywista. Wszyscy trzej byli prezydenci wystosowali listy do kongresu. – Każdy z nich przysłał list bardzo miły, bardzo inspirujący. Przyjąłem do wiadomości, że w 
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze