Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kolejna manipulacja Rosjan

Dodano: 01/07/2013 - Numer 549 - 01.07.2013
ENERGETYKA \ Budowa gazociągu Jamał-Europa II, biegnącego przez terytorium Polski, jest bardzo prawdopodobna – oświadczył prezes Gazpromu Aleksiej Miller. To kolejna wypowiedź Rosjan, którą polskie władze zmuszone są dementować. Kreml wciąż prowadzi z rządem Tuska grę, prowokując w Polsce polityczne napięcia. Rosjanie nie ustają w próbach manipulacji i destabilizacji sytuacji politycznej w Polsce. Po głośnej sprawie memorandum gazowego, a także po ostatnich doniesieniach rosyjskich „Wiedomosti” na temat rzekomych propozycji składanych Rosnieftowi przez Orlen, mamy kolejną „sensację”. O tym, że nie są to tylko niewinne zabawy, świadczy utrata posad przez ministra skarbu Mikołaja Budzanowskiego oraz prezes PGNiG Grażynę Piotrowską-Oliwę w wyniku afery z memorandum. Tym razem prezes Gazpromu
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze