Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Agresja policji

Dodano: 04/09/2013 - Numer 604 - 04.09.2013
Otwocki wypadek brutalnego pobicia nie ma charakteru incydentalnego. Współczesne ofiary milicyjnych ekscesów wolą milczeć, rezygnują ze składania zawiadomień o popełnieniu przestępstwa, bo obawiają się zemsty „nieznanych” sprawców i dobrze wiedzą, że sprawy zostaną natychmiast umorzone. W dalszym ciągu obowiązuje niepisany pakt o „współpracy i wzajemnej pomocy” między policją a obsadzanym przez spadkobierców komuny wymiarem „sprawiedliwości”. Sprawę ułatwia także milczenie mediów zawłaszczonych przez byłych konfidentów SB. Jak zachowałaby się policja/milicja w godzinie zero? Nie mam najmniejszych wątpliwości, że na rozkaz reżimu, który nie ma już nic do stracenia, będą strzelać, nawet z broni maszynowej. Dziś ofiarą bestialskich napadów funkcjonariuszy w policyjnych mundurach są kibice.
     

90%
pozostało do przeczytania: 10%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze