Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kawa z plantacji PSL-u

Dodano: 05/09/2013 - Numer 605 - 05.09.2013
POLITYKA \ WYBORY NA PODKARPACIU W najbliższą niedzielę mieszkańcy Podkarpacia wybiorą nowego senatora. Wspólnym kandydatem PO-PSL jest Mariusz Kawa, uchodzący za człowieka Jana Burego, prezesa struktur PSL u w Rzeszowie. Dorota Kania, Wojciech Mucha „Czas na Kawę” – tak na konferencji prasowej wspólnego kandydata w wyborach do Senatu reklamował Jan Bury. Tajemnicą poliszynela jest, że to właśnie jego człowiek zyskał akceptację zarówno PSL u, jak i PO. Mariusz Kawa, były wiceburmistrz Strzyżowa, jest obecnie radnym wojewódzkim i jednocześnie szefem radnych PSL u Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Do zeszłego roku był dyrektorem Agencji Rynku Rolnego w Rzeszowie, w której kierownikiem Sekcji Administracji Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego była Urszula Rogóż-Bury, żona posła
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze