Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Informacje sportowe

Dodano: 09/09/2013 - Numer 608 - 09.09.2013
PIŁKA NOŻNA \ O HONOR Z SAN MARINO Co zostanie po Fornaliku Reprezentacja Polski niemal na pewno odpadła z eliminacji mistrzostw świata. Jutrzejsze spotkanie z San Marino i październikowe potyczki z Ukrainą w Kijowie i Anglią na Wembley będą tylko meczami o honor. Kończy się era Waldemara Fornalika, którego zadanie zdecydowanie przerosło. Przemysław Harczuk Reprezentacja Polski zagra jutro z San Marino bez Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika i Jakuba Wawrzyniaka. W miejsce kontuzjowanego snajpera Borussii dowołany został Marcin Robak z Pogoni Szczecin. Jednak szanse Polaków na awans do mistrzostw świata są już tylko iluzją. Możemy się jeszcze łudzić, że nasze Orły rozgromią San Marino, wygrają w Charkowie z Ukrainą, a na Wembley w Londynie pokonają Anglię, co nie udało się nawet drużynie
     

18%
pozostało do przeczytania: 82%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze