Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Tęczą w czoło

Dodano: 05/10/2013 - Numer 631 - 05.10.2013
Anita Gargas 64 tys. zł – tyle wyda kierowany przez Bufetową urząd miasta na „rekonstrukcję i konserwację instalacji artystycznej” znanej jako „Tęcza” z pl. Zbawiciela w Warszawie. Nie było lepszych wydatków? Zbudowana za pieniądze podatników instalacja to nic innego, jak wielki pałąk pokryty odpustowymi kwiatami w kolorach sztandarów organizacji homoseksualistów i lesbijek. Nic dziwnego, że od dawna podnoszono, iż umiejscowienie pałąka na pl. Zbawiciela, który jest częścią XVII-wiecznego założenia urbanistycznego, jest pomysłem chorej wyobraźni – nie tylko dlatego że wspiera konkretną ideologię, ale przede wszystkim dlatego, że zwyczajnie szpeci zabytkowy zakątek. Jednak według Bufetowej pałąk nie razi, co więcej, wart jest kasy. Nie to, co drewniany Krzyż Pamięci z Krakowskiego
     

64%
pozostało do przeczytania: 36%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze