Dziennikarki „Codziennej” w USA i Kanadzie

Numer 644 - 21.10.2013Polska


SPOTKANIE Już za kilka dni Dorota Kania i Anita Gargas spotkają się z Polonią w USA i Kanadzie. Spotkaniom z dziennikarkami towarzyszyć będzie promocja książki „Cień tajnych służb” oraz anglojęzycznej wersji filmu „Anatomia upadku”.
Kluby „Gazety Polskiej” w USA i Kanadzie zapraszają na cykl spotkań autorskich z Dorotą Kanią i Anitą Gargas, dziennikarkami „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie”.
Pierwsze spotkanie nt. „Polska za III falochronem” odbędzie się już w środę 23 października o godz. 19.30 czasu lokalnego w sali parafialnej kościoła pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej (1712 Oak Tree Drive) w Houston. Kolejne odbędą się 26 października (sobota) o godz. 20 czasu lokalnego w sali parafialnej przy bazylice św. Jacka (3636 W. Wolfram) w Chicago oraz 27 października (niedziela) o godz. 11.30 czasu lokalnego w sali parafialnej w kościele Świętej Trójcy (1118 N. Noble St.) w Chicago.
Następnie dziennikarki tygodnika „Gazeta Polska” i „Gazety Polskiej Codziennie” wyruszą do Kanady. Tam spotkania odbędą się 29 października (wtorek) o godz. 18 czasu lokalnego (Heron Road Community Centre, 1480 Heron Rd) w Ottawie; 30 października (środa) o godzzawartość zablokowana

Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama