Dziś II konferencja smoleńska

Numer 644 - 21.10.2013Polska

KATASTROFA TU-154M ZESPÓŁ LASKA JAK ZWYKLE ZAPOWIEDZIAŁ NIEOBECNOŚĆ

Teledetekcyjna analiza terenu katastrofy smoleńskiej, badania eksperckie metalowych elementów wraku Tu–154M, metody fizyczne w badaniach zmian struktury materiałów i fizykochemiczne fragmentów ubrań ofiar katastrofy smoleńskiej oraz specyfikacja obrażeń ciał – to tylko kilka z tematów, które zostaną poruszone przez kilkudziesięciu prelegentów podczas II konferencji smoleńskiej.
Katarzyna Pawlak
Ucieczka strony rządowej od debaty i medialny lincz na ekspertach zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej zamiast odstraszyć, tylko sprowokowały kolejnych naukowców do zajęcia się tematem tragedii z 10 kwietnia 2010 r.
Program II konferencji poświęconej badaniom katastrofy Tu-154M w Smoleńsku metodami nauk ścisłych niemal do ostatniej chwili był modyfikowany, a lista prelegentów i uczestników poszerzana o kolejne nazwiska. Ostatecznie podczas dwudniowej sesji swoje referaty w ramach bloków tematycznych: technicznego, medycznego, socjologicznego i prawnego wygłosi blisko 60 ekspertówzawartość zablokowana

Autor: Katarzyna Pawlak


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama