Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Trzeba tam być!

Dodano: 09/12/2013 - Numer 684 - 09.12.2013
MANIFESTACJA \ 13 grudnia, w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, ulicami Warszawy przejdzie III Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości. – W tym roku chcemy przedstawić prawdę o wielkiej niesprawiedliwości społecznej, jaka dzieje się w naszym kraju – tłumaczy były premier Jarosław Kaczyński. W deklaracji ideowej marszu znajduje się nie tylko przypomnienie czasów PRL u i ofiary krwi, jaką złożyli Polacy, aby odzyskać wolną ojczyznę, lecz także odniesienia do współczesności. „Chcemy prawdy i sprawiedliwości w życiu społecznym. Chcemy być wolnymi obywatelami niepodległego państwa. Chcemy sprawiedliwej, partnerskiej Europy opartej na trwałych wartościach Ewangelii, a nie na ideologicznych eksperymentach” – czytamy w deklaracji. Odnosi się ona także do bieżących wydarzeń u naszych
     

50%
pozostało do przeczytania: 50%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze