Nie tym razem

Dodano: 27/11/2011 - Numer 67 - 28.11.2011
Nie dali rady! Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali z Białorusinem Maksem Mirnym i Kanadyjczykiem Danielem Nestorem 5:7, 3:6 w finale tenisowego turnieju Masters – ATP World Tour Finals (pula nagród 5,07 mln funtów) w londyńskiej O2 Arena. – Szkoda pierwszego seta, bo byliśmy bardzo bliskiej wygranej – powiedział po meczu Matkowski. Nasi debliści mają czego żałować, bo w pierwszej partii rzeczywiście mieli szansę na zwycięstwo. Niestety, w decydującym momencie Fyrstenberg popełnił dwa błędy serwisowe i rywale mieli trzy piłki setowe. Już pierwsza z nich zakończyła set. Polacy nie obronili się przed atomowym returnem Mirnego. W drugiej partii dominacja białorusko-kanadyjskiego duetu nie podlegała już dyskusji. Od stanu 2:2 Fyrstenberg i Matkowski zupełnie stracili rezon.